Записатись на курси - автомотошкола Професіонал у Харкові

Записатися

 

Автомотошкола «Професіонал» - це поєднання великого досвіду інструкторів і викладачів із сучасними методиками навчання. Пройти курс теорії ви можете онлайн, а курс практики в графіку зручному для вас. Індивідуальний підхід до кожного учня - запорука комфортного навчання.

Записатися на автокурси категорії А, А1, В ви можете просто зараз, залишивши заявку на нашому сайті, зв'язавшись з нами телефоном або в зручному для вас месенджері.

Вартість навчання в автошколі «Професіонал» включає всі витрати на повний курс навчання і відповідає високій якості отриманих вами послуг.

Нові групи формуються в короткі терміни, невеликі групи дають змогу поліпшити рівень підготовки. Ви не перший рік мрієте про водійське посвідчення? Тоді наша автошкола - це те, що ви шукали. Запишіться просто зараз і вже наступного тижня ви станете на крок ближче до своєї мрії.

 

Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук