Дистанційне навчання на водійські права - в автошколі «Професіонал»

Автошкола онлайн

Сучасні інформаційні технології привносять у наше життя більше комфорту. Тепер навіть з'явилася така опція, як автошкола онлайн. Слід уточнити одразу - йдеться виключно про теоретичні заняття. Повністю права онлайн отримати неможливо, практика та іспити проходять в очному режимі. Але для теорії це оптимальний формат.

Уроки водіння теорія онлайн дозволять вам економити час

Як мінімум, ви не витрачаєте його на дорогу до навчального центру. Деякі наші студенти навіть домовлялися зі своїм керівництвом і виділяли одну годину протягом дня, перебуваючи на робочому місці.

Також теорія онлайн в автошколі спрощує процес підготовки для людей, які не можуть вільно розпоряджатися своїм часом. Наприклад, мамам маленьких дітей у декретній відпустці, тим, хто доглядає за тяжко хворими родичами. І якщо в автошколі теорія онлайн, ви економите багато часу і ресурсів на пошук помічників.

Якщо ви перебуваєте в іншому місті, але плануєте отримувати права в Харкові, дистанційне навчання водінню дає змогу стартувати раніше, дає більше гнучкості в плануванні процесу.

У сучасній ситуації автокурси онлайн у Харкові - більш безпечний формат

Розуміючи обстановку в місті, ви заздалегідь переходите в безпечне місце. Не потрібно перериватися на повітряну тривогу.

Дистанційне навчання в автошколі надає більше можливостей

У нас теорія водіння онлайн проходить у форматі відео трансляцій у режимі реального часу, які записуються і потім викладаються на стрімінгові платформи типу Youtube. Якщо з якоїсь причини не вдається відвідати лекцію, у вас буде необмежений доступ до всіх записів до кінця навчання.

Впроваджуючи онлайн курси, автошкола в Харкові «Професіонал» подбала про максимальну доступність допомоги викладачів. Вас додають у загальну групу в месенджері, куди ви можете надсилати ваші запитання щодо викладеного матеріалу, тестових білетів, реальних дорожніх ситуацій, свідками яких ви стали.

Також ви будете бачити запитання інших студентів і відповіді викладача на них. Це розширює ваш корисний кругозір як майбутнього водія.

Онлайн навчання на права доповнюється матеріалами на спеціальних платформах

З їх допомогою ви зможете відпрацьовувати питання, які будуть на теоретичному тесті в територіальному сервісному центрі МВС (ТСЦ). При чому формулювання і зображення повністю ідентичні екзаменаційним. Завдяки цьому ваші шанси успішно скласти теоретичний іспит з першого разу значно підвищуються.

Обирайте курси водіння онлайн у Харкові, на яких надають корисні знання в максимально доступному форматі - школу «Професіонал».

Автошкола онлайн
Ціна: 3500 грн курс теорії
Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Автомотошкола Професіонал
 • 11 років
  досвіду
 • 3 філії
  у місті
 • 16 досвідчених
  інструкторів
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук