Категорія «А» у Харкові - навчання водінню від мотошколи Професіонал

Категорія «А»

Права категорія "A" дозволять вам керувати мотоциклами. До них відносяться двоколісні механічні транспортні засоби, в тому числі обладнані бічними причепами, на яких встановлені паливні двигуни об'ємом від 50 куб.см і більше або електродвигуни потужністю від 4 кВт і вище.

З настанням теплої пори року все більш популярним засобом пересування в Харкові стає мотоцикл. Це мобільний, швидкісний і зручний транспортний засіб, який привертає увагу в дорожньому потоці і дуже багатьом подобається. Як навчитися безпечно і правильно керувати мотоциклом і відкрити категорію "А" в правах? Мотошкола "Професіонал" у Харкові допоможе вам у цьому.

Категорія А - навчання в автомотошколі Харків

Особливості навчання в автомотошколі "Професіонал" у Харкові на права категорія "А"

Зверніть увагу, що практична частина навчання на "A" категорію, так само як і складання практичного іспиту в ТСЦ, проходить тільки в теплу пору року. Теоретичний курс активний цілий рік, проте ми не рекомендуємо робити велику перерву між теорією і практикою.

Навчання на права категорії "А" доступне тільки тим, кому виповнилося 16 років.

У курсі теорії розбираються основні аспекти ПДР:

 • Початок руху, випередження і обгін, зупинка і стоянка.
 • Роз'їзд на перехрестях.
 • Дорожні знаки, сигнали світлофора і регулювальника.
 • Правила руху на транспортному засобі в міському режимі та на автомагістралях.
 • Права та обов'язки учасників дорожнього руху.
 • Етика поведінки на дорозі.
 • Правила надання долікарської медичної допомоги та інші.

Теоретичні заняття проходять онлайн. У розкладі є ранкові та вечірні лекції, вам буде зручно підібрати комфортний графік. Разом із викладачем ви детально розберете пункти ПДР, екзаменаційні тести та безліч реальних ситуацій. У понад 90% наших студентів виходить успішно скласти на права на категорію "A" з першої спроби.

Уроки водіння - категорія «А» в Харкові

Практичний курс водіння категорія "А" в автошколі "Професіонал" у Харкові

Навчання водінню для категорії "А", так само як і для категорії "А1" має свої особливості. Мотоцикли через двоколісну конструкцію менш стійкі порівняно з автомобілями. Також неможливо обладнати місце для інструктора поруч з учнем. При цьому більшість моделей здатні розвивати досить значну швидкість, тому становлять небезпеку для новачків.

Ці фактори ризику були враховані в рекомендаціях для побудови практичної програми. Вчитися на категорію "A" допускається тільки на майданчику. Контроль з боку інструктора ведеться через радіозв'язок. Так само на час навчання ми забезпечуємо учнів усіма необхідними засобами захисту.

Щоб ви змогли успішно вивчитися на права категорії "A", автошкола "Професіонал" у Харкові підготувала насичену практичну програму. Вона включає все, що потрібно для безпечного керування мотоциклом на дорогах:

 • відпрацювання навичок керування мотоциклом;
 • відпрацювання навичок початку руху та гальмування;
 • "вісімку", повороти, розвороти, навички обгону та випередження;
 • підготовку до їзди на мотоциклі в міському режимі;
 • підготовку до практичного іспиту в ТСЦ з відпрацюванням усіх необхідних елементів.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви змогли скласти на права категорії "А" з першого разу.

Ціна навчання - категорія А в Харкові

Ціна і тривалість курсу навчання на категорію "А" в Харкові

Тривалість навчання для отримання "А" категорії прав становить 2-6 тижнів і залежить від наявності в учня водійського посвідчення вищої категорії.

Ціна курсу навчання категорії "А" за наявності водійського посвідчення з більш високою категорією становить 6000 грн.

Щоб записатися в автошколу на "A" категорію, зв'яжіться з нами за телефоном, залиште заявку на сайті або напишіть у будь-якому зручному для вас месенджері.

Категорія «А»
Ціна: 6000 грн
Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Автомотошкола Професіонал
 • 11 років
  досвіду
 • 3 філії
  у місті
 • 16 досвідчених
  інструкторів
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук