Навчання на права категорії "B" у Харкові

Категорія «В»

Права категорії "B" нададуть вам можливість керувати автомобілями, які мають максимальну дозволену масу до 3,500 кг, не більш як 8 пасажирських місць плюс сидіння для водія, і можуть комплектуватися причепом з повною масою до 750 кг.

Зараз навчання на права категорії "В" у Харкові - найбільш популярний напрямок. Якщо успішно пройти курс в автошколі й здати на права категорія "B", ви зможете сісти за кермо більшості легкових автомобілів і навіть деяких вантажних транспортних засобів за умови, що їхня зазначена в паспорті максимально допустима вага з вантажем не перевищує 3,5 тонни або 7700 фунтів. Також для вас допускається експлуатація цих машин з причепами, максимальна паспортна вага яких не перевищує 750 кг. Подивившись на міський трафік, ви персонально переконаєтеся, що це найбільш поширені класи автомобілів.

Також під керівництвом інструкторів автошколи ПРОФЕСІОНАЛ можна пройти курси категорії "А" і "А1", щоб навчитися керувати мотоциклом.

Щоб наші студенти змогли успішно скласти на права "В", автошкола організувала комфортний навчальний процес, який повністю відповідає рекомендованій національній програмі для автокурсів. Він розбитий на кілька етапів:

 • Крок 1: Отримання теоретичних знань з правил дорожнього руху (ПДР). Це обов'язковий етап, якщо потрібна категорія водіння "В". Заняття веде кваліфікований викладач в онлайн режимі. Кожен урок проходить у прямому ефірі, але лекції записуються і залишаються доступними протягом усього курсу в будь-який час. Ви отримуєте підтримку в чаті групи 24/7. Заняття включають опрацювання і розбір тестових питань, підготовку до іспиту в ТСЦ (Територіальному Сервісному Центрі). Тривалість курсу становить 4 тижні.
 • Крок 2: Іспит з теорії в ТСЦ. Куратор курсу надає допомогу в підготовці документів, консультує з усіх питань і супроводжує до моменту успішного складання на права категорії "B".
 • Крок 3: Практичний курс на спеціально обладнаних автомобілях під керівництвом сертифікованих спеціалістів з навчання водінню на категорію "B" (інструкторів). Ви самостійно обираєте тип авто, на якому бажаєте навчатися - з механічною або автоматичною коробкою передач. Практика починається на спецмайданчику і потім відточується на жвавих вулицях Харкова. Вона включає підготовку до практичного іспиту в ТСЦ. Тривалість курсу - 7 тижнів.
 • Крок 4: Практичний іспит у Територіальному Сервісному Центрі.

Звичайно ж, усіх цікавить питання: "Якщо потрібна категорія "В", скільки вчитися потрібно сумарно?" Повний курс у нашій автошколі становить 11 тижнів без урахування часу, який вам знадобиться на складання іспиту з теорії.

Як бачите, нічого складного. Головне - ваше бажання, решти ми вас навчимо!

Категория В – обучение в автошколе Харьков

Теоретичний курс навчання на права категорія "В" від автошколи в Харкові Професіонал

Ми цілий рік набираємо групи на навчання водінню категорія "В". Щоб записатися на курси, завітайте до нашого офісу або зв'яжіться з нами за телефоном або в зручному для вас месенджері. Також найближчу дату початку навчання можна дізнатися на сайті.

Законодавство не забороняє самостійно вивчати ПДР. Але навчання теоретичної частини на права "B" категорії в автошколі має вагомі переваги. Наша програма побудована таким чином, щоб поступово рухатися від простих тем до більш складних. Велика увага приділяється детальному вивченню дорожніх знаків, розбору реальних дорожніх ситуацій, відпрацюванню тестів і підготовці до іспиту в ТСЦ. Кожен учень отримує індивідуальний підхід і підтримку. А головне - поруч із вами, нехай і віртуально, завжди присутній експерт, готовий дати розгорнуті відповіді на будь-які запитання.

"B" категорія прав передбачає знання всіх розділів ПДР, навіть якщо вам здається, що вони призначені для інших типів транспортних засобів. Водій зобов'язаний аналізувати ситуацію на дорозі з урахуванням можливої поведінки всіх учасників руху. Тому обов'язковими темами є:

 • Загальні положення та термінологія
 • Права та обов'язки водіїв механічних транспортних засобів, пасажирів, пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.
 • Дорожні знаки та дорожня розмітка.
 • Способи регулювання дорожнього руху (сигнали регулювальника, світлофори, знаки, розмітка).
 • Призначення та використання світлових приладів.
 • Початок руху та маневрування на дорогах та інших зонах, де допускається рух автотранспорту.
 • Швидкісний режим, рух у дорожньому потоці, обгін і випередження.
 • Переїзд регульованих і нерегульованих перехресть.
 • Перетин залізничних переїздів.
 • Безпека водіння та етика водія.
 • А також багато інших важливих аспектів, які кожен водій повинен знати і дотримуватися.

Теоретичні заняття проводяться онлайн, вранці або ввечері. Ви можете обрати зручний час у розкладі автошколи.

Уроки вождения категория «В» в Харькове

Практичні уроки водіння категорія "В" в Харкові

Нам важливо, щоб ви навчилися впевнено керувати тим типом автомобіля, на якому в майбутньому плануєте їздити. Тому навчання водінню категорія "B" проводиться на авто як з механічною (механіка), так і з автоматичною (автомат) коробкою передач на ваш вибір. Ми надаємо сучасні автомобілі з необхідним додатковим обладнанням в ідеальному технічному стані. Атестовані інструктори вміють спокійно, методично і дохідливо прищеплювати навички акуратного і безпечного водіння.

У програму входять необхідні кожному власнику прав категорії "B" теми:

 • Ознайомлення з будовою автомобіля та основами керування.
 • Відпрацювання базових навичок керування автомобілем на майданчику.
 • Відпрацювання навичок їзди містом, як-от перестроювання, обгін, випередження, розвороти за малим і великим радіусом, траєкторія поворотів праворуч і ліворуч у міському трафіку на жвавих вулицях Харкова.
 • Відпрацювання навичок паралельного паркування, заїзд заднім ходом у гараж.
 • Підготовка до складання практичного іспиту в ТСЦ на затверджених для цього маршрутах.

Графік практичних занять складається індивідуально для кожного учня. Ви можете підібрати зручний для вас час.

Зверніть увагу! Актуальні ПДР дозволяють безпосереднє навчання водінню на права категорії "В" при дотриманні кількох умов:

 • Автомобіль обов'язково обладнується додатковими комплектом дзеркал і педаллю гальма (в механіці ще й зчеплення) для інструктора.
 • До практики водіння на категорію "В" допускаються тільки ті, хто успішно склав теорію в ТСЦ. При цьому ми готові співпрацювати з вами незалежно від того, де ви проходили теорію.
 • Навчальна їзда в реальних умовах міських вулиць проводиться виключно під контролем інструктора, який має чинну ліцензію фахівця з підготовки водіїв.

Все це можливо тільки в умовах автошколи.

Записатися на практичний курс в автошколу ПРОФЕСІОНАЛ можна на сайті, зателефонувавши за телефоном або зв'язавшись з нами в месенджері.

Категория В – цена в Харькове

Права категорія "В" - ціна в Харкові

Ціна курсу навчання категорії "B" в автошколі Професіонал у Харкові становить 3500 грн курс теорії +7000 грн курс практики; 9000 грн практичний курс навчання. У нас немає прихованих платежів. Зазначена вартість охоплює весь необхідний обсяг лекцій з теорії та практичні заняття для успішного складання іспитів у ТСЦ і отримання водійського посвідчення категорії "В".

 • Питання: Яким чином я можу оплатити курси водіння категорії «В»?
  Відповідь:

  Ми приймаємо оплату на офіційний розрахунковий рахунок, що зручно як для фізичних осіб так і для юридичних осіб, які бажають підвищити кваліфікацію своїх співробітників. Щоб отримати реквізити для оплати курсів водіння на права категорії «B», зверніться до менеджерів нашої автошколи.

 • Питання: Скільки триває навчання на права категорії «В»?
  Відповідь:

  Курс в автошколі складається з двох частин. Перша - це теорія, яка складається з 20 лекцій і триває в середньому 4 тижні. Після цього вам необхідно скласти теоретичний тест у територіальному сервісному центрі МВС (ТСЦ). Тільки після цього ви допускаєтеся до практичних занять, які розподілені на 7 тижнів. Таким чином, мінімальний термін навчання на права «В» у середньому займає 3 місяці. Чому саме мінімальний? Реальні терміни залежать від того, наскільки швидко ви здасте теорію і зможете приступити до практики.

 • Питання: У вас навчання на права категорії «В» проводиться на механіці або автоматі?
  Відповідь:

  У нас є спеціально обладнані навчальні автомобілі всіх типів. Ви самі обираєте, на якому типі коробки перемикання передач вчитися їздити, щоб у майбутньому отримати права категорії «В». Ба більше, складати іспит ви можете на автомобілі автошколи. Детальніше про цю опцію розповість наш менеджер.

Категорія «В»
Найближчий початок занять:

23 липня 2024 р актуальна інформація за номером +38(096)10-20-500 (Viber,WhatsApp,Telegram) або  +38(093)10-20-500

Ціна: 3500 грн курс теорії +7000 грн курс практики; 9000 грн практичний курс навчання
Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Автомотошкола Професіонал
 • 11 років
  досвіду
 • 3 філії
  у місті
 • 16 досвідчених
  інструкторів
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук