Автомотошкола Професіонал у Харкові - давайте знайомитись!

 

Тенденції сучасного світу такі, що потрібно перебувати в постійному русі. Автомобіль - це вже не про комфорт, а скоріше про необхідність. Автошкола Професіонал допоможе вам стати впевненим водієм, який має гідні навички з безпечного водіння транспортного засобу.

Наша автошкола - це команда професійних інструкторів і викладачів, які пройшли ретельний відбір за багатьма критеріями, зокрема знання і вміння передавати ці знання, людяність і доброзичливість, любов і відданість своїй професії.

Теоретичний курс навчання проходить у прямих ефірах, онлайн, це дає можливість прямого спілкування з викладачем перебуваючи в будь-якій точці світу. Лекції зберігаються для можливості переглянути їх за необхідності. Правильна методика викладання, приділення належної уваги тестам, рекомендації проходження самопідготовки на сучасних платформах - запорука успішного складання іспиту в ТСЦ.

Автопарк нашої школи, з переобладнаними автомобілями, відповідає всім необхідним нормам і стандартам, що дозволяє вам проходити навчання в комфортних і безпечних умовах.

Практичний курс навчання з інструкторами автошколи "Професіонал" - це досягнення максимальних навичок в управлінні транспортними засобами, заняття проходять на жвавих дорогах Харкова, проїзди складних перехресть, паркування в режимі "реального часу". Всі ці навички допоможуть вам сісти за кермо свого автомобіля відразу ж після складання іспиту в ТСЦ, до якого ми вас теж підготуємо.

Наша мета - впевнені, грамотні та ввічливі водії на дорогах улюбленого міста. Ми за безпеку!

Вас приємно здивують доступні ціни в автошколі "Професіонал" у поєднанні з високою якістю отриманого результату.

А записатися на курс навчання категорії В, А, А1 ви можете просто зараз, залишивши заявку на сайті, зв'язавшись із нами за телефонами автошколи або в будь-якому месенджері.

Ми їздимо з вами одними дорогами, ваші знання - наша відповідальність і безпека.