Повна вартість навчання в автошколі Професіонал

Вартість

Якщо ви вирішили отримати права на машину, ціна на навчання в автошколі - не найосновніший, але істотний фактор. Ми пропонуємо оптимальну вартість курсів водіння для всіх, хто хоче отримати водійське посвідчення категорії А, А1 або В.

Якщо обрана наша автошкола, ціна на потрібну категорію прав становить:

Категорія «А» - повний курс навчання - 7000 грн.

Категорія «А1» - повний курс навчання - 7000 грн.

Категорія «В» - повний курс навчання - 10500 грн.

Категорія «А» за наявності чинної категорії "В" - 6000 грн.

Категорія «А1» за наявності чинної категорії "В" - 6000 грн.

Крім базових повноцінних курсів ми пропонуємо заняття для поліпшення конкретних навичок водіям, які вже мають права на машину. Сертифікат на профі урок - чудовий подарунок!

Подарункові сертифікати

Якщо обрана наша автошкола, ціна навчання повністю відповідає високій якості послуг

Співпрацюючи з Професіонал, ви отримуєте вагомі переваги:

  • На навчання в автошколі ціна залишається реальною і прозорою. Вона не містить підводних платежів "за бензин" або що-небудь подібне. Ви з самого початку розумієте, який буде потрібен бюджет, і зможете раціонально спланувати витрати.
  • Вартість водійських курсів залежить тільки від категорії, яка вам буде потрібна.
  • Набір груп відбувається постійно. Ціни автошколи залишаються актуальними незалежно від сезону або інших другорядних чинників.
  • На курси водіння ціна вказана з урахуванням комплексної вартості теоретичної частини та практики.
  • Заняття проводяться вранці та ввечері. Ви зможете підібрати найбільш зручний для вас час. Ціна навчання в автошколі від цього не залежить.
  • Вас навчатимуть справжні професіонали своєї справи з величезним досвідом. При цьому на уроки водіння вартість залишається конкурентною.
  • Автошкола приймає документи, зокрема онлайн - записатися можна в будь-який зручний для вас час, зв'язавшись із нами телефоном, у месенджері або залишивши заявку на сайті. Відвідування занять також буде зручним незалежно від того, в якому районі ви проживаєте.

Якщо ви хочете успішно скласти на права, ціна автокурсів в автошколі Професіонал буде найкращою. Ми надаємо реальні знання і допомагаємо відточити персональні навички водіння.

Записавшись сьогодні, ви наближаєте свою мрію - пересісти з громадського транспорту за кермо власного комфортного автомобіля. Щоб дізнатися, скільки коштує навчання в автошколі саме для вас, залиште заявку на навчання через форму на сайті.

Зв'язатися з нами