Професіонал: мотошкола для всіх охочих навчиться їздити на мотоциклі

Згідно з буквою закону, якщо ви хочете керувати мотоциклом або мопедом, вам потрібні водійські права категорії А або А1. Наша мотошкола пропонує навчання водінню на мотоциклі за сучасними стандартами.

Перша частина програми - теоретичний курс з водіння мотоцикла

Це обов'язкова база для кожного учасника дорожнього руху. Вартість навчання на мотоцикл включає заняття з досвідченими інструкторами, які готові пояснити абсолютно все, що вам не зрозуміло. Під їхнім керівництвом ви вивчите:

  • правила дорожнього руху;
  • дорожні знаки;
  • особливості та значення розмітки;
  • сигнали світлофора і регулювальника;
  • ваші права та обов'язки як водія.

Мотокурси пропонують спеціальні вправи, які допоможуть швидко орієнтуватися в ситуації та приймати правильні рішення. Усе це - основа безпеки на дорозі як для вас, так і для інших водіїв та їхніх пасажирів.

Друга частина курсу - практика, тобто уроки водіння на мотоциклі

Мотокурси навчають безпосереднього керування мотоциклом або мопедом тільки в теплу пору року з квітня по жовтень. Це пов'язано зі станом дорожнього покриття і продиктовано турботою про безпеку учнів.

Оскільки мототранспорт неможливо обладнати дублюючими органами управління, посадити поруч з учнем інструктора також не вийде. Уроки водіння на мотоциклі проводяться на спеціальному майданчику з імітацією реальних умов їзди. Ви відточите навички в безпечному середовищі без зайвих ризиків.

Обрана наша автошкола - мотоцикл стане вашим улюбленим і безпечним засобом пересування.

Якщо вас цікавить ціна, права на мотоцикл у нас можна отримати на об'єктивно вигідних умовах

Але вартість не повинна бути головним критерієм пошуку курсів водіння. Правильно обрана автошкола на мотоцикл - це насамперед якість навчання. Ми постійно працюємо над поліпшенням методик і матеріально-технічної бази. Випускники мотошколи Професіонал відзначають комфортну психологічну обстановку, яка вселяє впевненість у своїх силах.

На вартість здачі прав на мотоцикл також впливає, чи маєте ви чинне водійське посвідчення категорії В. За її наявності на навчання на мотоцикл ціна нижча.

Найкращий час стати впевненим мотоциклістом - сьогодні! Наша мотошкола з радістю відповість на питання, що цікавлять. Телефонуйте, якщо давно хотіли здати на права на мотоцикл - ціна залишається оптимальною.