Категорія «А1» у Харкові – навчання водінню від мотошколи Професіонал

Категорія «А1»

Завершивши навчання на права категорії "А1" і склавши іспит у ТСЦ, ви зможете керувати двоколісними транспортними засобами, об'єм двигуна яких не перевищує 50 куб. см або ж двоколісними засобами, що мають електродвигун потужністю не більш ніж 4 кВт (мопеди, моторолери).

Мопед або скутер - маневрений і зручний транспортний засіб з об'ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів. Для керування цим транспортом потрібне водійське посвідчення категорії А1. Щоб навчитися водити мопед або скутер і відкрити категорію А1, вам необхідно звернутися в автошколу "Професіонал", ми допоможемо вам у вирішенні цього завдання.

Навчання категорія А1 – автомотошкола Харків

Навчання категорія А1 – автомотошкола Харків

Цикл навчання починається з лекційних занять, на яких Ви освоїте правила дорожнього руху. Базовий термін навчання на категорію A1 становить 2,5 - 3 місяці. Найчастіше навчитися керувати скутером або мопедом хочуть молоді хлопці та дівчата, але є і певний відсоток дорослого населення. Відкрити категорію А1 можна з 16 років. Вивчення правил дорожнього руху є обов'язковим і дасть вам змогу розуміти дорожню обстановку і дорожні знаки, безпечно рухатися в потоці автотранспортних засобів для себе та оточуючих, оскільки рух на мопедах і скутерах відбувається дорогами загального користування разом з автомобілями.

У теоретичній частині детально розбираються правила дорожнього руху (ПДР):

 • Початок руху, випередження і обгін, зупинка і стоянка.
 • Проїзд перехресть і залізничних переїздів.
 • Дорожні знаки, розмітка, сигнали світлофора і регулювальника.
 • Правила руху на транспортному засобі в міському режимі та за межами міста.
 • Права та обов'язки водіїв, пішоходів та інших учасників руху.
 • Водійська етика.
 • Правила надання долікарської допомоги.

Заняття з теорії на категорію А1 автошкола "Професіонал" проводить онлайн. Під керівництвом досвідченого викладача ви набудете необхідних знань, навчитеся розв'язувати тестові завдання й отримаєте високі шанси успішно скласти тест у ТСЦ з першого разу.

Уроки водіння в Харкові - категорія А1

Уроки водіння у Харкові - категорія А1

Після засвоєння теоретичної інформації на заняттях учні поступово починають освоювати безпосередньо керування транспортними засобами цієї категорії. Тривалість практичної частини з навчання водінню транспортних засобів категорії А1 становить 10 занять.

Навчання водінню для категорії "А1" або "А" проходить на спеціально обладнаному майданчику, через радіозв'язок з інструктором і під його контролем. Ми забезпечуємо учнів усіма необхідними засобами захисту. Чому тільки так?

Мопеди, маючи два колеса, менш стійкі порівняно з автомобілями. Вони не мають місця для інструктора поруч з учнем, при цьому рухаються дорогами загального користування поряд з іншими транспортними засобами. Слабкі навички керування мопедами в таких умовах становлять небезпеку для самих новачків і для інших учасників руху. Всі ці фактори ризику призводять до того, що для навчання на права категорії A1 автошкола використовує ізольований спецмайданчик.

До речі, скласти на категорію А1 ви також зможете виключно в подібних тепличних умовах, і тільки після цього отримаєте законне право пересуватися на мопеді або скутері загальними дорогами.

Практичний курс навчання категорії "А1" включає в себе:

 • відпрацювання навичок керування мопедом;
 • відпрацювання навичок початку руху і гальмування;
 • "вісімку", повороти, розвороти, навички обгону і випередження;
 • підготовку до їзди на мопеді в міському режимі;
 • підготовку до практичного іспиту в ТСЦ з відпрацюванням усіх необхідних елементів.

Після успішного отримання досвіду водіння, учні складають іспит для відкриття категорії А1 в Територіальному Сервісному Центрі.Категорія А1 - ціна в Харкові

Категорія А1 – ціна в Харкові

Звертаємо вашу увагу, що навчитися керувати мопедом або скутером і отримати водійське посвідчення категорії А1 в Харкові можна тільки в теплу пору року - з весни по осінь.

Вартість прав категорії А1 у Харкові, включно з лекційними та практичними заняттями, становить 7000 грн. Це вартість повного курсу навчання в автомотошколі Професіонал.
За наявності у вас водійського посвідчення вищої категорії ціна категорії A1 становить 6000 грн. У цьому випадку навчання триває 2-6 тижнів.

Дізнатися найближчу дату початку занять ви можете на нашому сайті або зателефонувавши в автомотошколу. Запис на навчання категорії А1 також проводиться дистанційно. Залишайте заявку через зручні вам месенджери, форму зворотного зв'язку або за телефоном.

Категорія «А1»
Ціна: 6000 грн
Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Автомотошкола Професіонал
 • 11 років
  досвіду
 • 3 філії
  у місті
 • 16 досвідчених
  інструкторів
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук