Віртуозне паркування у Харкові - курс від автошколи Професіонал

Віртуозне паркування

У сучасному ритмі життя все більше людей, щоб пересуватися містом та за його межі купують автомобіль. Сьогоднішня тенденція така, що багато сімей мають автомобіль, а деякі - навіть не один. При цьому безкоштовних місць для паркування стає все менше і менше. Іноді можна проїхати кілька кварталів у пошуках місця і... не можете в нього втиснутись! Як навчитися паркуватися без проблем, майстерно розрахувати рухи і акуратно їх виконувати?

Віртуозне паркування Харків – основні рухи

Такий вид навчання підійде абсолютно будь-якому автолюбителю, який має відкриту категорію В у Харкові – як початківцю, так і водію з багаторічним досвідом керування транспортним засобом. Часом зміна місця роботи або проживання змушують людей пересуватися іншим маршрутом і пристосовуватися до нових умов паркування. Знати всі правильні і ефективні способи паркування, вміти застосовувати їх на практиці, враховуючи розміри вашого автомобіля і розмір паркомісця - досвід, який потрібен будь-якому автомобілісту!

Уроки виртуозной парковки - автомотошкола в Харькове Профессионал

На курсі віртуозного паркування ви з досвідченим інструктором  автошколи у Харкові ПРОФЕСІОНАЛ ви опануєте всі сучасні методи паркування і спробуєте на практиці маневри, необхідні для їх успішного виконання:

 • Паркування переднім ходом (паралельна) – коли довжина вільного місця для паркування значно перевищує довжину вашого автомобіля. Такі місця часто розташовані вздовж бордюру або краю проїжджої частини на дозволених ділянках дороги.Парковка передним ходом (параллельная) - автошкола в Харькове Профессионал
 • Паркування заднім ходом (бокова, або євро паркування) – застосовується тоді, коли довжина вільного паркувального метра буквально на 1 метр перевищує довжину вашого автомобіля. Конструкція практично будь-якого автомобіля при задньому паркуванні дозволяє ефективніше маневрувати в більш замкнутому просторі та припаркувати ваше авто в невеликому паркомісці.Парковка задним ходом (боковая, или европарковка) - автошкола в Харькове Профессионал
 • Паркування типу "гараж"  (пряма парковка) - коли необхідно, повертаючи на 90 градусів, припаркувати свій автомобіль, в загальній ряд автомобілів. Такі паркувальні майданчики часто зустрічаються біля супермаркетів, автопарковках та деяких прибудинкових зонах.Парковка лесенкой (рядная парковка) - автошкола в Харькове Профессионал

Як проходить курс віртуозне паркування Харків на практиці

Навчання та відпрацювання навичок паркування з інструктором можливе як на вашому автомобілі, так і на автомобілі автошколи.

Отработка навыков правильной парковки с инструктором - автошкола в Харькове Профессионал

Важливим аспектом навчання є розвиток навичок на спеціальному майданчику із спеціальними пластиковими фішками. Після відпрацювання маневру, коли інструктор переконається, що ви опанували основи і набули необхідних навичок - навчання на реальній стоянці.

Спробувавши паркуватися «вжитті», обережно та ретельно виконуючи маневри, повільно керуючи автомобілем серед інших автомобілів, ви отримаєте необхідний досвід майстерного паркування! На уроки паркування ціна у Харкові від автошколи Професіонал складає 1000 грн за заняття, під час якого Ви не тільки дізнаєтесь усі можливі способи паркування в умовах обмеженого простору нашого міста, але й також відчуєте габарити вашого автомобіля і дійсно навчитеся практикуватися на харківських парковках під керівництвом досвідченого інструктора.

Віртуозне паркування
Ціна: 1000 грн (1 заняття)
Записатися на курси водіння / поставити питання прямо зараз
Документи необхідні для запису на навчання до автошколи:
 1. Ксерокопія, сканкопія або фото Паспорта громадянина України(1, 2, 11 сторінки) зі сторінкою реєстрації на території України. Власникам ID паспортів: ксерокопія, сканкопія або фото з двох сторін та виписка про місце реєстрації.
 2. Ксерокопія, сканкопія або фото ідентифікаційного коду.
 3. Фотографії розміром 3см х 4 см - 3 шт. Фотографії повинні бути в окулярах, якщо учень за медичними показниками носить окуляри і керуватиме автомобілем в окулярах.
 4. Медична довідка про придатність до керування транспортними засобами відповідних категорій (форма № 083/о) протягом перших трьох тижнів навчання.
Автомотошкола Професіонал
 • 11 років
  досвіду
 • 3 філії
  у місті
 • 16 досвідчених
  інструкторів
Відгуки наших учнів
 • Яна

  Пройшла теор.курс у інструктора Олександра. Все було вичерпно та ґрунтовно викладено. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання

  03 червень 2024, 01:22
  Читати відгук
 • Світлана

  Доброго дня, хочу щиро подякувати за Ваші практичні заняття, турботу, підтримку! Завдяки Вам я навчилася впевнено керувати автомобілем, спокійно

  25 травень 2024, 12:46
  Читати відгук
 • Вероника

  Хочу сказать большое спасибо автошколе! Хоть я и растянула процесс получения прав почти на год, всё равно «профессионал» мне помог )) практика без

  10 травень 2024, 10:35
  Читати відгук